free html5 templates

MAKYAJ

Kalıcı Makyaj micro-pigment uygulamasıdır. Doğal bitki köklerinden elde edilen boyalarla yapılır. Kalıcı makyaj uygulamalarında daha çok kaş, göz çizgisi, dudak çizgisi üzerinde çalışılır.

Blue White Güzellik Salonu, kalıcı makyaj uygulamasında büyük bir titizlik ve özen ile yüz yapınıza ve ten renginize göre en uygun makyajı yüzünzde uygular.

Kaş Kontür
Birçok insanın kaşlarında zaman içinde çeşitli sorunlar olabilir. Geçirilen herhangi bir kaza sonrası yarılan ve eksik görünen kaşlar, yada cımbızla alınan ve seyrelen kaşlar, doğuştan yapısında sorun olan kaşlar kalıcı makyaj uygulamasına gereksinim duyabilir. Kalıcı makyaj uygulamasında amacımız doğal, düzgün ve güzel kaşlar ortaya çıkarmaktır.

Göz Kontür
Kirpik dibine uygulanan işlem gözü sürmeli gibi gösterir. kalıcı makyaj uygulaması ile göz üzerinde yapılan bu çalışma ile natürel bir belirginlik ve güzellik sağlanmış olur.

Dudak Kontür
Kalıcı makyaj sayesinde doğallığı bozmadan dudak kontürü belirllenir, dudaklara böylece doğal bir dolgunluk ve güzellik kazandırılmış olur.

Kalıcı makyaj ile doğal ve kalıcı bir güzellik için, Kaş Kontur, Göz kontur, ve Dudak kontur uygulamalarında Anatolia Güzellik Salonu güzelliğinizin tek adresinizdir.